log
طرح ایران بانک کشاورزی - BLACK13
X
تبلیغات
رایتل
طرح ایران بانک کشاورزی  چاپ
تاریخ : شنبه 13 آذر 1389

بعدا نوشت :سلام،به درخواست شما دوستان و به دلیل تغییر بعضی از شرایط طرح ایران که در پایین براتون توضیح دادم اطلاعات و سوالات مربوط به این پست رو در یک پست جدید آماده کردم با عنوان (طرح ایران بانک کشاورزی 2) که اگه سوال یا توضیحی داشته باشین بهتره به اون یکی پست مراجعه کنین،چون جدیدتره...باز هم یادآوری میکنم بعضی از شرایطی که اینجا نوشتم تغییر کرده،مثلا اقساط وام خودرو 60 ماهه شده و یا وام خودرو برای طرح ایران بانو هم اضافه شده، پس برای اطلاعات به روزتر و بیشتر به پست جدیدتر (مورخ 1390/08/18) مراجعه کنید...

با تشکر

------------------------------------------------------------------------------


سلام...

راستش چند نفر از دوستان سوالاتی در مورد طرح ایران بانک کشاورزی پرسیده بودند که تصمیم گرفتم به صورت کلی شرایط و بعضی از مزایای این طرح رو تو این پست بنویسم...هر چند که اینجا نمیتونم بطور کامل و دقیق توضیح بدم.اما سعی کردم تا حد ممکن مختصر و مفید بگم.اگه جایی ابهام داشتین کامنت بذارین،خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم،خب، این شما و این هم خلاصه ای از طرح ایران بانک کشاورزی :


 بیش از هفت دهه خدمت رسانی و ارائه انواع خدمات بانکی به گروه های مختلف جامعه از افتخارات بانک همیشه سبز کشاورزیست.

یکی از ضرورتهای مهم زندگی زنان در جامعه ، آشنایی با خدمات متنوع بانکی و استفاده از تسهیلات آن است زیرا آشنایی کامل با این خدمات و دسترسی آسان تر زنان به منابع اعتباری به معنای دسترسی کامل خانواده به رفاه بیشتر خواهد بود. تلاش بانک کشاورزی در این سال ها بر این بوده است که تمام زنان شهری و روستایی ، به این منابع دسترسی داشته و در فعالیتهای اقتصادی سهیم و شریک باشند. یکی از این خدمات طرح ایران است که با هدف گسترش اشتغال و ایجاد فرصت‌های شغلی لازم برای زنان،کمک به اقشار آسیب‌پذیر و فقرزدایی از جامعه زنان کشور ، آشنایی زنان شهری و روستایی با فعالیت‌های بانکی و تشویق آنها برای سپرده‌گذاری و پس‌انداز و به طور کلی بانک پذیر کردن آنان بر اساس شرایط سنی، تحصیلی و شغلی در  چهار قالب زیر طراحی شده است:


1- طرح ایران دخت                          ویژه دختران ایران

2- طرح دختران آفتاب                ویژه دانشجویان دختر

3- طرح ایران بانو                            ویژه زنان خانه دار

4- طرح مهر ایران                              ویژه زنان شاغل


ایران دخت :


کلیه دختران مجرد بالاتر از 18 سال با افتتاح یک فقره حساب جاری بدون دسته چک به عضویت این طرح درمی‌آیند و می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی و دریافت تسهیلات خرید کالای اساسی از مزایای خدمات بیمه ای عمر و حوادث نیز استفاده کنند .به منظور فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم برای اعضای این طرح مبلغ 30 میلیون ریال تسهیلات جهت خرید کالای اساسی در نظر گرفته شده است. این تسهیلات بر مبنای سود تسهیلات مبادله ای به میزان سه برابر میانگین شش ماهه حساب جاری بدون دسته چک آنان بوده و مدت بازپرداخت اقساط آن 36 ماهه خواهد بود.


دختران آفتاب :


کلیه دختران مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور با افتتاح حساب جاری بدون دسته چک نزد شعب بانک کشاورزی به عضویت این طرح درخواهند آمد. این گروه می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی از تسهیلات کمک هزینه خرید لوازم تحصیلی و تسهیلات خرید کالاهای اساسی با استفاده از مزایای خدمات بیمه ای عمر و حوادث نیز استفاده کنند .
تسهیلات کمک هزینه خرید لوازم تحصیلی حداکثر به مبلغ 10 میلیون ریال با کارمزد حداکثر 12 درصد و مدت بازپرداخت 24 ماهه  و بر اساس سه برابر میانگین شش ماهه حساب آنان خواهد بود.
تسهیلات خرید کالای اساسی نیز بر مبنای سود تسهیلات مبادله ای به میزان سه برابر میانگین شش ماهه حساب جاری بدون دسته چک آنان بوده و مدت بازپرداخت اقساط آن 36 ماهه خواهد بود.

ایران بانو:


کلیه زنان خانه‌دار ایران و خانم‌های سرپرست خانوار با افتتاح حساب جاری بدون دسته چک نزد شعب بانک به عضویت این طرح در می‌آیند و علاوه بر استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی، می‌توانند از حساب آتیه ویژه ایران بانو ، تسهیلات خرید کالای اساسی و تسهیلات معیشتی با استفاده از مزایای خدمات بیمه ای عمر حوادث، ابزار تولید و لوازم منزل استفاده کنند .
حساب آتیه ویژه ایران بانو با توجه به ضرورت تامین آتیه و فراهم آوردن شرایط زندگی و دریافت وجه مستمر ماهیانه برای زنان خانه دار که در جایی اشتغال به کار ندارند در نظر گرفته شده است.زنان خانه دار می توانند حساب خود را با موجودی حداقل 100 هزار ریال افتتاح و ماهیانه ضریبی از این مبلغ را به حساب خود افزوده و پس از دوران سپرده پذیری( 5 سال حداکثر 60 قسط) مادام العمر سود سپرده از بانک دریافت کنند.

(این حساب می تواند برای کلیه زنان و دختران عضو در سایر گروه های طرح ایران به درخواست مشتری افتتاح و مورد استفاده قرار گیرد)

تسهیلات خرید کالای اساسی نیز بر مبنای سود تسهیلات مبادله ای به میزان سه برابر میانگین شش ماهه حساب جاری بدون دسته چک آنان بوده و مدت بازپرداخت اقساط آن 36 ماهه خواهد بود.
تسهیلات معیشتی در صورت نیاز به صورت ضروری و حداکثر تا سقف 10 میلیون ریال و با کارمزد 4 درصد قرض الحسنه پیش بینی شده است و امتیاز استفاده از آن به میزان سه برابر میانگین شش ماهه حساب جاری بدون دسته چک آنان می باشد.

  مهر ایران :


کلیه زنان شاغل می‌توانند با افتتاح حساب جاری بدون دسته چک نزد شعب بانک به عضویت این طرح در‌آمده و می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی، از تسهیلات خرید خودرو و تسهیلات خرید کالاهای اساسی با استفاده از مزایای خدمات بیمه ای عمر، حوادث، ابزار تولید و لوازم منزل استفاده کنند.
تسهیلات خرید خودرو  بر مبنای سه برابر میانگین عملکرد شش ماهه حساب مشتری و حداکثر تا سقف 70 میلیون ریال بوده و مدت بازپرداخت اقساط 36 ماهه می باشد.
تسهیلات خرید کالای اساسی بر مبنای سه برابر میانگین عملکرد شش ماهه حساب مشتری و حداکثر تا سقف 30 میلیون ریال با کارمزد 14 درصد بوده و مدت بازپرداخت اقساط 36 ماهه می باشد.


امتیازات ویژه برای مشتریان :
به آن دسته از مشتریان که قادر باشند تعداد قابل توجهی (حداقل 50 نفر) از مشتریان را به صورت گروهی و یا یک جا به بانک آورده و جذب نماید در صورتی که اقدام آنها منجر به رشد سپرده طرح ایران در بانک گردد امتیازات زیر داده خواهد شد :
1- پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 10 میلیون ریال بدون سپرده گذاری.
2- پرداخت تسهیلات بدون توقف حساب.
3- اهدای کارت های هدیه پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی در مقاطع خاص و مناسبت های مختلف.
4- و ....


خب...در مورد خدمات بیمه ای طرح دیگه توضیح نمیدم...اما اگه سوالی در موردش داشتین برام کامنت بذارین تا جواب بدم...